Časté otázky

Otázka:  Po zaplacení nedošlo k odemčení aplikace.
Odpověď:  Prosím zkuste následující: nainstalujte znovu aplikaci a restartujte Váš tablet / telefon. Pokud Vám toto nepomůže, prosím, kontaktujete naši technickou podporu.  (v emailu je nutné specifikovat operační systém Vašeho zařízení)

Otázka:  
Dobrý den, zkoušela sem aplikaci stahnout. Vyzkouseli jsme pismeno C . jako aplikace je super. Je krasne propracovana. Ale co se tyce pojmenovani obrazku. Obrazky jsou na pojmenovani dost tezka. Priklad: toulec, capá, cenovka apod. Myslim ze by mohly byt pro deti jednodussi… Citron, cvrcek, cibule apod.
Odpověď:
Dobry den,děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jen pro vysvětlení…slova jsou zvolena z logopedickeho hlediska tak,aby byla pro děti ve správných pozicích ve slovech (na začátku,na konci,uprostřed) a aby zároveň nebyla spojena s hlaskami,která děti (z vývojového hlediska) nemusí ještě umět správne vyslovit. Např. není vhodné, aby se ve slovech při nácviku sykavek vyskytovalo ve stejném slově R nebo Ř,případně ostatní sykavky ČŠŽ. Proto jsou slova jako „citron nebo cvrček“ v těchto cvičeních nevhodná. Chápu, že slova jako toulec nebo capá (cape) nejsou tolik obvyklá, ale zase rozšíří dětem jejich slovní zásobu a nácvik hlasky C ve slovech i větách pro ne nebude tolik těžký.